Ataşehir Bulvarı Cad. 49. Ada Kamelya 1/1 No:3 Kat:1 Ataşehir - İstanbul
+902164563436
info@atasehiryildizlari.com.tr

ATAŞEHİR YILDIZLARI VOLEYBOL OKULU

Profesyonel ekibimiz tarafından eğitim verilen 7-16 yaş grubundaki çocuklara yönelik Voleybol Okulumuzda çocuklarımız hem koordinasyon, denge ve algılama sürati gibi motor fonksiyonlarını geliştirip, bir takımın üyesi olarak sosyalleşecek, hem de beceri ve gelişimlerine göre gelecekte File’nin Sultanlarından  biri olmaya aday olacak!

Profesyonel ekibimiz tarafından eğitim verilen 7-16 yaş grubundaki çocuklara yönelik Voleybol Okulumuzda çocuklarımız hem koordinasyon, denge ve algılama sürati gibi motor fonksiyonlarını geliştirip, bir takımın üyesi olarak sosyalleşecek, hem de beceri ve gelişimlerine göre gelecekte File’nin Sultanlarından biri olmaya aday olacak!

Antrenörler & Teknik Kadro

Voleybol Okulumuzda eğitimler tecrübeli Voleybol Antrenörü ve Bayan Voleybol Milli Takımı Teknik Direkötrü Sn. Reşat Yazıcıoğlu sorumluluğunda gerçekleştirilmektedir.

Antrenörlerimiz, Türkiye Voleybol Federasyonu antrenörlük belgelerine sahip ve pedagojik formasyon eğitimi almış deneyimli antrenör kadrosundan oluşmaktadır.

Antrenman Süresi ve Programı

Antrenman Süresi: Her grup için 1 saat 15 dakikadır.

Antrenman Programı: Antrenman programları, Basketbol Direktörü Metin Durgun tarafından hazırlanmaktadır. Her sporcunun gelişim evresini takip amaçlı, belli zaman aralıklarıyla belli zaman aralıklarıyla ölçümler yapılmakta,  yapılan ölçümler ışığında  kişisel gelişim raporları hazırlanıp aile ve sporcularımızla paylaşılmaktadır.

Yaş Grupları

Voleybol Okulumuz 7–16yaş arası kız öğrencilere açıktır. Antrenmanlar en fazla 22 kişilik gruplar halinde yapılır.  Gruplar, sporcuların aldıkları eğitimden maksimum düzeyde faydalanabilmeleri için, yaşlarına ve voleybol seviyelerine göre oluşturulur.

Malzeme ve ekipman

Takım ruhunun oluşturulması açısından önem taşıyan tek tip forma, Ataşehir Yıldızları tarafından sağlanmaktadır. Çalışmalarda kullanılan tüm ekipman, uluslararası normlarda ve profesyonel voleybol takımlarının kullandığı kalite ve özende seçilmektedir.

Ali İhsan Hayırlıoğlu Ortaokulu Spor Salonu

Çalışmalarımız, 
Ali İhsan Hayırlıoğlu Ortaokulu Spor Salonunda gerçekleştirilmektedir.

Ali İhsan Hayırlıoğlu Ortaokulu Spor Salonu
İletişim Bilgileri

Adres

Yenişehir, Baraj Yolu Cd. İskan Bl. İmarNo3, 34779 Ataşehir/İstanbul

Telefon

+905495236132