GENÇ TAKIMIMIZ A KATEGORİSİNDE

24 Mart Pazartesi günü Yakacık Spor Salonu’nda oynanan yarı final maçında Pertevniyal  Lisesi’ni     59-48 mağlup eden Ataşehir Yıldızları Genç Takımı  A KATEGORİSİNE  çıkmaya hak kazandı.

Baştan sona Takımımızın üstünlüğü ile geçen karşılaşmada devreyi 31-22 önde kapattık. Mücadeleyi hiç bırakmayan Genç Takımımız, hırslı oyunu sayesinde gülen taraf oldu.

Bu büyük başarıya imza atan, emeği geçen, başta antrenörümüz OKAN ÇEVİK’e, yardımcı antrenörlerimiz ZAFER BURHANOĞLU ve GÖKAY BÜYÜKÇOLPAN’a, idarecimiz SERKAN KABA’ya ve takımımızı bu seviyeye taşıyan tüm sporcularımıza teşekkür ederiz. Bu önemli karşılaşmada bizi yalnız bırakmayan , maç süresince tribün desteğini eksik etmeyen  tüm veli ve sporcularımıza da ayrıca teşekkür ederiz.

Bize bu gururu yaşatan sporcularımız;

SİNAN TÖRE (K1) , BURAK KÖSEOĞLU (K2) ,TURHAN ERGİNLİK , BERK ÇARKMAN, ARDA ALDİNÇ , EGE CİHANGİR, ŞAFAK BAKIR, BERKAY AKBAŞ, JEREMY BRADLEY, DOĞUKAN TEYİN, EGE ERDAL,  GÜRKAN DAL ,  TAHA TOPAL ,  ÖNDER PEHLİVAN , KAAN KIRHAN ,  KAANHAN GEÇİMLİ  ,      GÖRKEM ÇINAR .

…………………………………………………………TEŞEKKÜRLER……………………………………………………………………

 

 

 

Share
Bookmark the permalink.