ATAŞEHİR YILDIZLARI SPOR KULÜBÜ ÇANAKKALE YAZ KAMPI BAŞLIYOR

A4 icin-1

 

Değerli Velimiz,
Ataşehir Yıldızları Spor Okulları ve Spor Kulübü geleneksel Yaz Spor Kampımızı 10-16 AĞUSTOS Tarihleri arasında ÇANAKKALE KOLİN HOTEL’de gerçekleştiriyoruz.
KAMPA KİMLER KATILABİLİR? 
Bu kampa 1998-2007 doğumlu Basketbol & 2000-2007 doğumlu Voleybol Sporcularımız ve aileleri katılabilir. Ayrıca sporcularımız arkadaşlarını da davet edip bu eğlenceli kamp deneyimini paylaşabilirler.
KAMPIN AMACI:
Kampın öncelikli amacı, sezon öncesi takımlarımızı bir araya getirip yoğun antrenman programları ile sezona hazırlamak vesporcularımıza profesyonel bir sporcunun kamp hayatını yaşatmaktır. Kamp süresince yapılacak olan tüm antrenmanlar, sporcularımızın teknik becerilerini en üst seviyeye çıkartmayı hedeflemektedir. Bunun yanı sıra düzenlenecek çevre gezileri ile keyifli bir tatil, kamp süresince kuracakları arkadaşlıklar, yaşayacakları eğlenceli anlar ile sosyal gelişimlerini desteklemek amaçlanmaktadır.

 

KAMPIN TESİSİ:
Çanakkale’nin en güzel otellerinden olan 5 yıldızlı KOLİN HOTEL. Sabah kahvaltısı-akşam yemekleri açık büfe öğle yemekleri set menü şeklinde olacaktır.Sporcular üçer kişilik odalarda konaklayacaktır.(yaşlar ve gruplar dikkate alınarak) Otel bünyesindeki Sauna, Türk Hamamı,Fin Hamamı, Açık ve Kapalı Yüzme Havuzları, Kondisyon Merkezi ücretsiz olarak hizmetinizde olacaktır.

Detaylı Bilgi İçin:www.kolinhotel.com

 24

 

 

 

 

 

 

 

KAMP ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

 

  • 6 gece / 7 gün tam pansiyon konaklama
  • Kamp tesisinden antrenman salonuna ulaşım
  • Kamp süresince yapılacak gezi ve aktiviteler
  • Son gün öğle yemeği

 

ULAŞIM:
Kamp tesisine ulaşım otobüslerle yapılacaktır. Otobüslerde D2 belgesi,emniyet kemeri,koltuk sigortası bulunmaktadır.Seyahat süresince tüm velilerimiz SMS ile bilgilendirilecektir.

otobuspng

 

KAMP SÜRESİNCE İLETİŞİM:
Sporcularımız kamp süresince akşam 19.00-22.00 saatleri arasında velileri ile cep telefonları aracılığı ile görüşebilecektir. Bu saatler dışında cep telefonları kamp direktörüne teslim edilecektir. Velilerimiz diledikleri saatte antrenörlerimizi ve direktörümüzü arayarak bilgi alabilirler.

 

Detaylı bilgiye ulaşmak için bizi 456 34 36 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

 

KAMP YÖNETMELİĞİNE ULAŞMAK İÇİN :  Kamp Yönetmeliği

10-16 AĞUSTOS YAZ KAMPI ÖDEME TABLOSU İÇİN TIKLAYIN : Ödeme tablosu

ETKİNLİK VELİ İZİN FORMU İÇİN TIKLAYIN (PDF FORMATINDADIR) : A4 PDF icin

Share
Bookmark the permalink.