ATAŞEHİR YILDIZLARI VOLEYBOL OKULU

324792347

Filenin Sultanlarının Efsane Antrenörü Burada! A Milli Takımı Antrenörü Reşat Yazıcıoğulları yönetiminde profesyonel ekibimiz tarafından 7-14 yaş grubundaki çocuklara yönelik eğitim verilen Voleybol Okulumuzda çocuklarımız File’nin Sultanlarından biri olmaya aday.

2003 yılında Avrupa 2.’si, aynı yıl Dünya 7.’si, 2005 yılında 15.’si gerçekleştirilen Akdeniz Oyunları’nda Şampiyon olan Bayan Voleybol Milli Takımımız oyuncularına “File’nin Sultanları” ismini hak ettiren;  2003 yılında Yılın Antrenörü seçilen Milli Takım Eski Antrenörü  Reşat Yazıcıoğulları, Ataşehir Yıldızları’nda!

A Milli Takımı Antrenörü Reşat Yazıcıoğulları yönetiminde profesyonel ekibimiz tarafından eğitim verilen 7-16 yaş grubundaki çocuklara yönelik Voleybol Okulumuzda çocuklarımız hem koordinasyon, denge ve algılama sürati gibi motor fonksiyonlarını geliştirip, bir takımın üyesi olarak sosyalleşecek, hem de beceri ve gelişimlerine göre gelecekte File’nin Sultanlarından  biri olmaya aday olacak!

Yaş Grupları: Voleybol Okulumuz 7–16yaş arası kız öğrencilere açıktır. Antrenmanlar en fazla 22 kişilik gruplar halinde yapılır.  Gruplar, sporcuların aldıkları eğitimden maksimum düzeyde faydalanabilmeleri için, yaşlarına ve voleybol seviyelerine göre oluşturulur.

Salonlarımız: Çalışmalarımız,  Ali İhsan Hayırlıoğlu Ortaokulu Spor Salonu’nda gerçekleştirilmektedir.

Ali İhsan Hayırlıoğlu Ortaokulu
Yenişehir Mah.Baraj yolu Cad.İmar İskan Bl.No3 Ataşehir/İSTANBUL

salonvoleybol

 Antrenman Süresi: Her grup için 1 saat 15 dakikadır.

VoleybolAntrenmanProgAntrenman Programı: Antrenman programları, Voleybol Direktörü Reşat Yazıcıoğulları tarafından hazırlanmaktadır. Her sporcunun gelişim evresini takip amaçlı, belli zaman aralıklarıyla ölçümler yapılmakta,  yapılan ölçümler ışığında  kişisel gelişim raporları hazırlanıp aile ve sporcularımızla paylaşılmaktadır.

Malzeme ve ekipman: Takım ruhunun oluşturulması açısından önem taşıyan tek tip forma, Ataşehir Yıldızları tarafından sağlanmaktadır. Çalışmalarda kullanılan tüm ekipman, uluslararası normlarda ve profesyonel Voleybol takımlarının kullandığı kalite ve özende seçilmektedir.

 

Share
Bookmark the permalink.