ATAŞEHİR YILDIZLARI JİMNASTİK OKULU

Ataşehir Yıldızları Jimnastik

Milli Takımın tecrübeli Antrenörü Ergun Koç Ataşehir Yıldızlarını Yetiştiriyor!…
Ülke çapında katıldığımız  jimnastik yarışmalarında Türkiye 3.’lüğü ve çeşitli dereceler elde eden sporcularımızın arasında neden sizin çocuğunuz da  olmasın?

Milli Antrenör Ergun Koç koordinatörlüğünde gerçekleştirdiğimiz 4-10  yaş arası çocuklara yönelik jimnastik kurslarımız;

  • Jimnastiğin temellerini öğrenmeleri,
  • İyi birer jimnastikçi olabilmeleri için gereken becerileri kazanmaları,

Programlı çalışmayı öğrenmeleri ve aynı zamanda eğlenmeleri için hazırlanmaktadır.

Alanlarında uzman ve deneyimli eğitmenler eşliğinde eğitim alan öğrencilerimizin düzenli antrenmanlar ve egzersizler ile sosyal ve fiziksel gelişimi sağlanmaktadır.

Yaş Grupları: Jimnastik Okulumuz 4-10 yaş arası kız & erkek öğrencilere açıktır. Gruplar, sporcuların aldıkları eğitimden maksimum düzeyde faydalanabilmeleri için, yaşlarına göre oluşturulur.  14 kişilik gruplar halinde antrenman yapılır.

Salonumuz: Çalışmalarımız,  Ali İhsan Hayırlıoğlu Ortaokulu Jimnastik Salonunda gerçekleştirilmektedir.

Ali İhsan Hayırlıoğlu Ortaokulu
Yenişehir Mah.Baraj yolu Cad.İmar İskan Bl.No3 Ataşehir/İSTANBUL

jimnastiksalon

Antrenman Süresi: Her grup için 1 saattir.

JimnastikAntrenmanProgAntrenman Programı: Antrenman programları, Jimnastik Direktörü Ergun Koç tarafından hazırlanmaktadır. Her sporcunun gelişimini  takip amaçlı, gruplara özel antrenman programları aylık olarak yapılmaktadır.Yıl sonu yapılan gösteride ise sporcularımızın gelişimi velilerimizle paylaşılmaktadır.

Malzeme ve ekipman: Takım ruhunun oluşturulması açısından önem taşıyan tek tip jimnastik forması, Ataşehir Yıldızları tarafından sağlanmaktadır. Çalışmalarda kullanılan tüm ekipman, uluslararası normlarda ve profesyonel Jimnastikçilerin kullandığı kalite ve özende seçilmektedir.

Share
Bookmark the permalink.